درباره ما

درباره کدنیک

یکی از مسائلی که امروزه بهشدت دیده میشه کمبود محتوا در زمینه الکترونیک به زبان فارسی هست. در واقع محتوا هست اما محتوا ها هنوز به نثر روان و راحت برای درک کردن تبدیل نشده. هدف کدنیک ایجاد پلتفرمی یکپارچه جهت تولید محتوای علمی در زمینه الکترونیک است که بتواند در ترویج این علم پیشرو باید تا در آینده پیشگامان مسیر الکترونیک به مشکل بر نخورند و به صورتی هدفمند به جذب علاقه مندان الکترونیک به این رشته گسترده فکر میکند.
این مسیر نیاز به حمایت های بسیاری دارد که مهمترین آنها حمایت های مالی و روحی هستند بنا بر این یکی از اهداف فروشگاه فایل کدنیک همین است؛ پس در این امر با ما سهیم باشد.

کدنیک چیست و چه مزیت هایی به کاربران خود ارائه می کند؟

دوره های آموزشی

کدنیک سعی داشته تا در قبال آموزش هایی که منتشر میکند هزینه ای دریافت نکند اما در این میان به ندرت دوره هایی برگزار میشود که به علت کیفیت و زمانی که هزینه میشود جهت حمایت از کدنیک باید برای دریافت دوره هزینه ای پرداخت کنید.

اموزش رایگان

کدنیک با هدف ارائه آموزش رایگان برای رشد و پویایی جامعه کار خود را آغاز کرد و هنوز هم بر این باور است که وظیفه اصلی کدنیک ارائه آموزش رایگان است. بنابر این آموزش های رایگان را میتواند از کانال یوتیوب و یا صفحه اینستاگرام کدنیک دنبال کنید.

داستان کدنیک

کدنیک توسط سهند رجبی در سال 1398 استارت زده شد و در اواخر همان سال وبسایت خود را راه اندازی کرد. تا قبل از آن در شبکه های اجتماعی همچون تلگرام فعالیت داشت که با نام تکترونیک شناخته می شد و با بارگذاری فایل های آموزشی و پروژه های الکترونیکی همراه بود. امروز کدنیک جز اولین دسته از تولید کنندگان محتوای ویدیوی با کیفیت در زمینه آموزش الکترونیک است که به این افتخار میکند.